ÇEŞME

Toplantı ve Davet

Düğün ve Davet

Ömrünüzün en özel “EVET”ine, Ege Denizi’ne kuşbakışı hakim, Sakız Adası’nın arkasından batan güneşin aydınlattığı yaklaşık 2000m2’lik çim alanımızda, seçkin ve size özel, titizlikle hazırlanmış ikramlarımız ve şık sunumlarımız eşliğinde ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğününüze tüm Ege ve Sakız şahitlik etsin. En ince detaylarına kadar, en az sizin kadar titizlikle düşünüp planlayan profesyonel ekibimiz ile düğününüzün ve “after party”nizin her anını sizin için ayrı ayrı unutulmaz kılacak, siz değerli misafirlerimize bu özel gününüzde en özel hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Bina içi Toplantı Salonu

Otel binamız içerisinde, tam donanımlı, tiyatro düzeninde 180, sınıf düzeninde 90 konuğumuzu ağırlayabildiğimiz salonumuz ve alanında uzman kadromuz ile toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktayız.

Convention Center

On’live Deluxe’e komşu olan Convention Center’da tam donanımlı, tiyatro düzeninde 700 konuğun ağırlanabildiği çok amaçlı salon ve her birinde 30 konuğun ağırlanabildiği 2 adet board room’umuz mevcut olup; her türlü etkinlik, toplantı ve organizasyonunuz için toplantı & banket planlama uzmanlarından oluşan deneyimli ekibimiz hizmetinizdedir.