ON’ LIVE DELUXE HOTEL

Türkiye’nin gözbebeği Çeşme yarımadasında göz kamaştıran lüx Şıklık kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ONUR İNŞAAT TİCARET SAN. AŞ. ye ait ON LIVE DELUXE Hotel ; Ontur Otel Çeşme, İskenderun ve Ankara Onturdan sonra Onur İnşaat bünyesindeki Yeni ve Lüx Segment olarak 05 Temmuz 2019 Cuma akşamı Dalyan – Çeşme de ; 19. 30 da Açılış Kokteyli ile kapılarını açacaktır.

Onlive Deluxe Hotel ; Eşsiz doğası, Mavi bayraklı denizi ve kendine ait özel plajı, muhteşem Sakız Adası manzarası ile Türkiye’nin gözbebeği Çeşme yarımadasında kurulmuş modern otelciliğin tüm imkânları ile memnuniyet garantili exclusive hizmet anlayışına sahiptir , Otel yaklaşık 25.000 m2 alana kurulmuştur.

ÇEŞME’ DE BİR YILDIZ DOĞUYOR ….

Lüks şıklık, Sade Güzellik, denizi kucaklayan muhteşem manzara…

Balkonunuzdan Sakız adasına bakan Ege’nin en iyi manzarasının nadir ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Çeşme ‘ bölgesinde konaklama ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hayata geçirilen LüxSegmentOn’ Live Deluxe 73 odası, modern mimarisi, 1800 m2’lik SPA’sı, kapalı ve açık havuzları ve kendine ait plajıyla çok fonksiyonlu, yaz-kış hizmet verecek olan Çeşme deki en lüks otellerinden biri olacaktır .

Oda kahvaltı konseptiyle hizmet verecek olan tesisimizde misafirlereA la Carte Restoran Seçeneği de sunulacaktır.
Sakin ve berrak Ege Denizi ve Sakız Adası manzaralı otel, Çeşme Yarımadası, Dalyan uç burunda güzel bir tasarıma sahip odaları, geniş süitleri, leziz ve şık Sunumlu yemekleri ve son teknoloji ile dizayn edilmiş Spası ile zarif bir Ege havası taşıyan ve sahil kenarında bulunan lüks bir dinlenme alanıdır.

Denize nazır konumda bulunan lüks otel, Çeşme Yarımadası’nın tüm güzelliklerine kolaylıkla erişilebilir noktadadır.

Ayrıca Şıklıkları kadar geniş alanlarıyla da dikkat çeken lüks ve konforun bir araya geldiği odalar ve süitler Olağanüstü gurme mutfağına sahip Mutfak ve zarif barları ile muhteşem lezzet seçenekleriyle birleşiyor,
ON LIVE DELUXE HOTEL … Ege Denizi’nde eşsiz bir koyda, Sakız Adası Manzarası ile huzuru ve konforu doyasıya yaşamak isteyenler için!

Hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebileceğiniz bir mekan arıyorsanız, Çeşme de yeni ve muazzam bir durak noktası. On’ Live Deluxe HotelDoğu’nun sağlık geleneklerinden esinlenilerek tasarlanan huzur dolu 1800m2 Spası ile Isıtılmış kapalı havuzu, Termal ve thalasso havuzları ; Uzakdoğu’ya özgü sağlıklı yaşam konseptleri , SPA ‘ sı ve Terapistleri ile birinci sınıf olanaklar eşliğinde ayrıcalıklı bakımlar sunar.

On’ Live Deluxe Hotel Kongre Merkezinde ; Tiyatro düzeninde 700 konuğun ağırlanabildiği çok amaçlı Convention Center ile, yaz-kış tüm düğün ve organizasyonlar için planlama uzmanlarından oluşan deneyimli ekibi ile hayatınızı kolaylaştırır ve en iyi alternatifi oluşturur.

Her Toplantı Ayrı Bir Motivasyon beklentinizin üstünde bir performans

Daha fazla bilgi için: www.onlivedeluxe.com | 0232 724 0600 | info@onlivedeluxe.com